Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровької міської ради Донецької області

Вступ до школи

Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

1.  Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
  2.  Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:
  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини

Якщо до першого класу збирається дитина з особливими потребами, її батьки мають надати школі документ (оригінал), який підтверджує стан дитини. Це – висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності).

2. Батьки дітей, зареєстрованих у районі, закріпленому за певним загальноосвітнім закладом, можуть надсилати електронні заяви на адресу  [email protected],   починаючи з 04 січня 2021 року і до 31травня 2021 року.

3. Бажано надати у вибрану шкільну установу оригінали документів до 20 березня, щоб сформувати списки для підготовчих занять , які будуть проходити на весняних канікулах .

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або в 6 років) до вступу в школу.

ЗАЯВА ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ

Директору Піщанського закладу

загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів

з дошкільним підрозділом

Покровської міської ради Донецької області

Саглай Світлані Вікторівні         _________________________________________,

ПІБ(заявника чи одного з батьків дитини)

який (яка) проживає за адресою:

(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон: ______________________

Адреса електронної поштової скриньки:

про зарахування до закладу освіти

Прошу зарахувати __________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дата народження)

до ___ класу,  який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: __________________________________________________________________________ на_____________ форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

- наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_________________________________________________________ );

(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

- навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити)__________________________________________________________ ;

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри)

- роботу одного з батьків дитини в закладі освіти_________________________

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти)

- навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);

- потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу

_________________________________________________________________________

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах.

Додатки: ________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Дата                                                                                 Підпис